
Wat is dit jaar weer snel gegaan! We zijn alweer bijna toe aan het vierde en laatste kwartaal van 2025. Een jaar met veel activiteiten waar veel mensen zich hard voor hebben ingezet om alles weer te organiseren.
Dit kwartaaloverzicht bevat even net iets meer informatie dan eerdere. Wat kun je verwachten:
- Nieuws uit het bestuur → Acties
- Vacature Activiteitencommissie
- Vrijwilligers
- Zitlessen Nienke de Wolff
- WE clinics Hiske Kuipers
- Oefenspringen
- Snertrit
- Workshop kerststukje maken
- Clubkampioenschappen
- Wedstrijden
ACTIES
We gaan meedoen met de Raboclub support. Leden van de Rabobank kunnen op de club stemmen van 1 september t/m 23 september. Dit kan via de app of via rabobank.nl/clubsupport. We gaan proberen een mooi bedrag op te halen zodat we kunnen investeren in nieuwe eb en vloed bak.
Ook de grote club actie hebben we jullie hulp nodig. De actie start 20 september. We hebben voor de leden keykoards met een QR-code deze worden uitgedeeld onder de leden. Hiermee kun je langs de deuren en familieleden/vrienden. Er zijn ook bedrijfsloten beschikbaar. Online kun je ook net als vorig jaar weer loten verkopen. Onder de clubleden willen we een prijs verloten. De persoon die de meeste loten verkoopt maakt kans op een fotoshoot. Deze wordt gesponsord door Bente Koelemeij IN BEELD BIJ BENTE. We willen het sponsorgeld reserveren voor nieuw springmateriaal.
Met vriendelijke groeten van het bestuur.
VACATURE ACTIVITEITENCOMMISSIE
De activiteitencommissie heeft het afgelopen jaar helaas afscheid moeten nemen van een paar leden. Op dit moment bestaat de commissie nog uit 4 leden en kunnen wij zeker de nodige versterking gebruiken! Wat doen wij? Activiteiten bedenken, af en toe vergaderen (met thee en koekjes), jaarlijks uitje, en veel lachen (ook met thee en koekjes). Denk je nu: ik ben ook gek op thee en koekjes (en activiteiten organiseren): meld je aan! Dit kan via activiteitencom.trynwalden@gmail.com of spreek iemand van ons clubje aan.
VRIJWILLIGERS
Uiteraard hebben we om al deze activiteiten te organiseren vrijwilligers nodig. Geef je op als vrijwilliger en verdien op tijd je vrijwilligerspunten. Opgeven kan via activiteitencom.trynwalden@gmail.com
Vooral voor de clubkampioenschappen zijn weer veel extra handjes nodig! Gegarandeerd een gezellige dag met uiteraard genoeg kopjes thee en koekjes;)
4 OKTOBER & 8 NOVEMBER ZITLES/CLINIC NIENKE DE WOLFF
“Rijden begint bij inzicht in je eigen techniek.
Weet jij precies wat je bekken, romp, benen en armen doen tijdens een oefening? Niet ongeveer, maar écht?
Als ruiter ben jij de piloot. En die moet zijn bewegingen beheersen – per segment, in detail.
Geen trucjes, geen quick fixes, maar trainen van jouw lichaamscontrole. Dáár ligt het verschil.”
Kruktraining zonder paard is ook gewoon mogelijk
Zaterdag 4 oktober
LET OP! Opgave tot 20 september via onderstaande link:
https://dewolff.trainin.app/schedule/S57YXVZJ…
Zaterdag 8 november
LET OP! Opgave tot 25 oktober via onderstaande link:
https://dewolff.trainin.app/schedule/SJXA8DLM…
18 OKTOBER WE CLINIC HISKE KUIPERS
In het nieuwe kwartaal zetten we de clinics working equitation van Hiske Kuipers voort! Bij working equitation draait het om vertrouwen, rust, ontspanning, het overwinnen van obstakels en dressuurmatige correctheid. We werken toe naar het rijden van een WE- dressuurproef en een trail op het niveau van de combinatie.
Er is de mogelijkheid tot het volgen van een duoles van 45 minuten, €25 voor leden en €32,50 voor niet-leden. Daarnaast is er de mogelijkheid tot het volgen van privéles (45 min), €40 euro voor leden en €47,50 voor niet-leden.
Meer informatie en opgeven kan bij Rianne Thijssen, 0610791466 (WhatsApp)
31 OKTOBER & 19 NOVEMBER OEFENSPRINGEN
Op deze 2 vrijdagavonden staan de parcoursen voor de Clubkampioenschappen opgebouwd. Let op: tijdens de wedstrijd is er NIET meer de mogelijkheid om eerst een oefenrondje te springen, ook niet voor de Niet-wedstrijdruiters. Wil je oefenen? Kom dan op vrijdagavond het parcours oefenen. Opgeven kan via activiteitencom.trynwalden@gmail.com
Deelname is gratis. Er is GEEN hulp aanwezig, neem dus zelf iemand mee om het parcours voor je in hoogte aan te passen. De hindernissen mogen NIET worden verplaatst.
16 NOVEMBER DE SNERTRIT
Wie rijdt er mee? Een lekkere ronde door het bos en aansluitend een warme kop snert in de kantine.
Deelname €3
Opgeven kan via activiteitencom.trynwalden@gmail.com. Geef je even aan of je vegetariër bent?
Voor ruiters en menners!
28 NOVEMBER WORKSHOP KERSTSTUKJE MAKEN
We gaan knutselen! Dit keer met groen om een mooi kerststuk te maken, uiteraard in paardenthema! Verdere invulling volgt, maar zet deze avond alvast in je agenda!
CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2025
Het is weer tijd voor de clubkampioenschappen! Dit jaar op 1 november en 20 december.
Opgeven kan via activiteitencom.trynwalden@gmail.com en op het prikbord in de manege.
LET OP: Opgaven via andere kanalen worden niet verwerkt en vermeld ALLE antwoorden op de onderstaande punten zodat ik niet heen en weer hoef te mailen;)
Vermeld bij je opgave:
- Naam (Alleen voor leden!)
- Paard/Pony (+ naam)
- Discipline (springen, dressuur, mennen)
- Klasse (bij springen de hoogte, vanaf 30 cm!)
- Wedstrijd of niet-wedstrijdruiter
- De data waarvoor je je opgeeft 1 nov en/of 20 dec.
Wij hebben er weer zin in!.
VRIJWILLIGERS
Uiteraard kunnen we niks zonder vrijwilligers. Doe je niet mee maar wil je wel je handen uit de mouwen steken? Stuur een mail naar activiteitencom.trynwalden@gmail.com en wat je zou willen doen (kantine/schrijver/ringmeester)
REGELS CLUBKAMPIOENSCHAPPEN 2025
– Om clubkampioen te kunnen worden moet je beide wedstrijden meedoen in dezelfde klasse met hetzelfde paard/pony. Mocht je maar 1 wedstrijd mee kunnen doen? Ook hartstikke leuk natuurlijk, per wedstrijd zijn er ook leuke prijzen te winnen!
– Dressuur: De clubkampioen moet gemiddeld minimaal een score van 60% hebben.
– Springen: Foutloos wint altijd boven balkjes. Daarna wordt gekeken naar tijd en stijlpunten. Om clubkampioen te kunnen worden moet je gemiddeld minimaal een winstpunt waardig parcours springen (max 4 strafpunten).
– Mennen: De clubkampioen moet gemiddeld minimaal een score van 60% hebben.
– Je mag je opgeven voor meerdere disciplines!
– Er wordt onderscheid gemaakt tussen wedstrijdruiters en niet-wedstrijdruiters. Heb je ooit een startkaart gehad? Dan val je automatisch in de categorie wedstrijdruiter, ook als je op dit moment niet officieel start.
– Je start op je eigen niveau of hoger, lager starten mag niet. Vorig jaar clubkampioen in je klasse? Dan maak je alleen kans door een klasse hoger te starten.
– De startlijst komt een week voor de wedstrijd op de website en op Facebook te staan.
WEDSTRIJDEN BIJ ONZE VERENIGING
Ook in het laatste kwartaal organiseren we weer een aantal wedstrijden.
2 november beginnen we met het mennen. Dit is weer een selectie wedstrijd voor de Horses2fly KFPS competitie. Maar staat ook open voor niet selectie menners.
22/23 november is het eerste dressuur weekend voor paarden en pony’s.
Gevolgd door de 1e selectie wedstrijd voor de Friese Kampioenschappen en wel 2 dagen achter elkaar.
Op 6 december de B pony’s en op 7 december de L pony’s.
Leuk te vertellen is nog dat 3 leden van onze wedstrijd commissie de opleiding voor toezichthouder hebben afgerond. Nicoline Caro, Afke de Vries en Diona van der Leest zullen we nu regelmatig naast de inrijdbaan zien staan om toezicht te houden.
Op 11/12 oktober is er ook een dressuurweekend. Deze wedstrijd wordt georganiseerd door “Ta it Bihalt”. Een wedstrijd alleen voor Friese paarden.